E-sklep

Program zapewnia integrację z wieloma platformami e-commerce i marketplace typu Allegro, Amazon za pośrednictwem serwisu Baselinker. Daje możliwość prowadzenia sprzedaży za pomocą wielu kanałów jednocześnie.

Kluczowe funkcje

Check listAutomatyczna wymiana danych
Check listWspółpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Check listIntegracja z systemem magazynowym
Check listZestawienia i raporty
Check listDowolna platforma e-commerce
Check listIntegracja z modułami księgowymi RAKS

Cały e-Handel w jednym miejscu

Zamówienia są pobierane z wielu serwisów i sklepów internetowych (w tym m.in. Allegro, OLX, Amazon, eBay). Możesz dodawać także zamówienia telefoniczne i osobiste. Dzięki jednemu narzędziu w zautomatyzowany sposób przygotujesz i nadasz paczki, wydrukujesz etykiety, wystawisz faktury i wyślesz wiadomości do klientów. Szybko i wygodnie.

Pełna kontrola nad cenami i magazynem

Synchronizacja magazynu z kanałami sprzedaży pozwoli Ci zapomnieć o rozbieżnościach ilościowych i cenowych oraz automatycznie zamykać oferty przy zerowym stanie magazynowym.

Oszczędność czasu

Wystawiaj i edytuj oferty na wielu platformach sprzedażowych równocześnie – możesz dodać tysiące ofert w kilka minut! Program jest zintegrowany m.in. z: PrestaShop, Shoper, Shopify, Magento, Woocommerce. Dodatkowo moduł Asystenta Pakowania pomoże Ci szybciej obsłużyć zamówienia i poinformuje o błędach podczas pakowania.

Automatyzacja sprzedaży

Dzięki automatycznym akcjom system sam wyśle e-maile do klientów, utworzy przesyłki, wydrukuje etykiety. Możesz w pełni skupić się na zwiększaniu sprzedaży.

Prowadź lepiej swoją firmę

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany wśród firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych firm.
POBIERZ WERSJĘ DEMO