Zawodowo

W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Klienta. W kwestii jakości produktu czy też wsparcia, jakie oferujemy – liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie Użytkowników programu. Dlatego nasz zespół programistów, analityków, handlowców, serwisantów i wielu innych osób zawsze gotowy jest do pomocy i poszukiwania nowych rozwiązań – aby wywołać uśmiech Klienta. Wierzymy w wartości, które pomagają nam się rozwijać i powodują, że czerpiemy satysfakcję ze wspólnej pracy. Wiedza merytoryczna, zaangażowanie i chęć pomocy to główne cechy każdego członka naszego zespołu.

Po pracy

Jako zespół jesteśmy po prostu zgraną grupą ludzi, która dzieli ze sobą radości i smutki, a nasze relacje nie ulegają zawieszeniu wraz z opuszczeniem biura. Stąd też wzięły się inicjatywy, które kultywujemy wspólnie. Co roku całym zespołem bierzemy udział w akcji „Szlachetna Paczka”, aby nasz zapał i energię przełożyć na osiągnięcie czegoś dobrego i dostarczenie porcji naszego ciepła bardziej potrzebującym. Czynnie bierzemy również udział w Międzynarodowym Dniu Rodziny, bo wiemy, jak ważne jest zachowanie równowagi na granicy praca–rodzina. Na co dzień wymieniamy nie tylko informacje i maile, ale również szczere uśmiechy.

Dołącz do naszego zespołu

Jako firma i zespół ludzi cały czas się rozwijamy i poszerzamy skalę naszego działania. Z tego względu poszukiwanie nowych pracowników jest dla nas ciągłym i naturalnym procesem. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, uważasz, że czułbyś się z nami dobrze, chcesz się uczyć i rozwijać pracując w stabilnej firmie, napisz do nas na praca@raks.pl i wyślij swoje CV.

Informacja o przetwarzaniu przez firmę RAKS danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji >

Dział Sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Dział Sprzedaży

Koordynator

Dział Wdrożeń

Specjalista ds. płac i wdrożeń

Dział Tworzenia Oprogramowania

Księgowa

Dział Tworzenia Oprogramowania

Specjalista ds. kadr i płac