O nas

Od ponad ćwierć wieku działamy na rynku oprogramowania do zarządzania firmą. Stworzyliśmy już kilka generacji systemów bazujących na różnych technologiach. Działamy na terenie całej Polski. Bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych Partnerów Handlowych oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług. Naszą firmę tworzy zespół ponad 80 specjalistów z różnych dziedzin. I cały czas się rozwijamy.

Zawodowo

W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Klienta. W kwestii jakości produktu czy też wsparcia, jakie oferujemy – liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie Użytkowników programu. Dlatego nasz zespół programistów, analityków, handlowców, serwisantów i wielu innych osób zawsze gotowy jest do pomocy i poszukiwania nowych rozwiązań – aby wywołać uśmiech Klienta. Wierzymy w wartości, które pomagają nam się rozwijać i powodują, że czerpiemy satysfakcję ze wspólnej pracy. Wiedza merytoryczna, zaangażowanie i chęć pomocy to główne cechy każdego członka naszego zespołu.

Po pracy

Jako zespół jesteśmy po prostu zgraną grupą ludzi, która dzieli ze sobą radości i smutki, a nasze relacje nie ulegają zawieszeniu wraz z opuszczeniem biura. Stąd też wzięły się inicjatywy, które kultywujemy wspólnie. Co roku całym zespołem bierzemy udział w akcji „Szlachetna Paczka”, aby nasz zapał i energię przełożyć na osiągnięcie czegoś dobrego i dostarczenie porcji naszego ciepła bardziej potrzebującym. Czynnie bierzemy również udział w Międzynarodowym Dniu Rodziny, bo wiemy, jak ważne jest zachowanie równowagi na granicy praca–rodzina. Na co dzień wymieniamy nie tylko informacje i maile, ale również szczere uśmiechy.

Dołącz do naszego zespołu

Jako firma i zespół ludzi cały czas się rozwijamy i poszerzamy skalę naszego działania. Z tego względu poszukiwanie nowych pracowników jest dla nas ciągłym i naturalnym procesem. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, uważasz, że czułbyś się z nami dobrze, chcesz się uczyć i rozwijać pracując w stabilnej firmie, napisz do nas na praca@raks.pl i wyślij swoje CV.

Informacja o przetwarzaniu przez firmę RAKS danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji >

Dział Sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Dział Sprzedaży

Koordynator

Dział Wdrożeń

Specjalista ds. płac i wdrożeń

Dział Tworzenia Oprogramowania

Księgowa

Dział Tworzenia Oprogramowania

Specjalista ds. kadr i płac