Indywidualny Opiekun

Od pierwszego kontaktu, przez wybór programu i jego wdrożenie, a następnie przez cały okres użytkowania systemu, masz indywidualnego opiekuna w RAKS, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z naszą współpracą.

Nielimitowane wsparcie

Jeśli pojawią się pytania związane z programem zapewniamy dostęp do nieograniczonej pomocy naszych konsultantów. Możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób kontaktu – telefoniczny lub poprzez e – mail.

Pomoc na początku

W pierwszych miesiącach pracy pomagamy naszym Klientom w sposób szczególny. Asysta w pierwszych tygodniach pracy czy wsparcie merytoryczne przy pierwszym zamknięciu miesiąca lub naliczeniu listy płac jest jednym z wielu przykładów usług jakie możemy zaoferować.

Pomoc merytoryczna

Jeśli masz problem lub potrzebę, która wymaga wsparcia merytorycznego wystarczy się z nami skontaktować. Nasi specjaliści to osoby z ogromną wiedzą praktyczną. Udzielają pomocy w obszarach finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych.

Szkolenia

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest odpowiednia wiedza na temat naszego programu połączona ze znajomością stale zmieniających się przepisów prawa. Mamy na to radę. Szkolenia. Produktowe i merytoryczne, indywidualne i grupowe, stanowiskowe lub w siedzibie RAKS.
Terminarz szkoleń>>

Usługi zdalne

Czasami problem na jaki natrafisz wymaga, niemal błyskawicznego działania. Jesteśmy na to przygotowani. Za Twoją zgodą i przy Twojej obecności łączymy się przez Internet z systemem RAKS, który użytkujesz i pomagamy rozwiązać problem.

Indywidualne raporty

Każda firma ma inne potrzeby i specyfikę Działania. Aby uzyskać pełen obraz funkcjonowania swojej firmy możesz potrzebować indywidualnych raportów i zestawień. Przekaż nam swoje potrzeby i wskazówki co do zakresu i sposobu prezentacji danych, a my przygotujemy odpowiedni raport dla Ciebie.

Analizy danych w Excel’u

Analizujesz dane firmowe w Excelu? Tworzysz rozbudowane analizy dotyczące sprzedaży czy struktury kosztów? Dostarczymy Ci narzędzia, które wzbogacą możliwości Excela o funkcje pozwalające pobierać dane bezpośrednio z bazy programu, które poddasz dowolnej obróbce czy prezentacji. Od tej chwili naprawdę możesz więcej.

Migracja danych

Zaczynasz pracę na naszym programie i chciałbyś przenieść dane z innego modułu/programu? Potrzebujesz cyklicznie przenosić dane z zewnętrznego systemu do RAKS? Na Twoje życzenie przygotujemy narzędzia, które to umożliwią.

Masz pytanie? Zadzwoń do nas lub skontaktuj się online