Program E-księgowy

Aplikacja przeglądarkowa, która pozwala na księgowanie dokumentów z dowolnego miejsca z wykorzystaniem wzorców i schematów systemu RAKS.

Kluczowe funkcje

Check listKsięgowanie z dowolnego miejsca
Check listOCR – skanowanie/odczyt dokumentów
Check listAplikacja mobilna
Check listObieg dokumentów
Check listRozliczenia delegacji
Check listKoszty projektów
Check listElektroniczna wymiana dokumentów
Check listIntegracja z modułami księgowymi RAKS

Szybkie księgowanie

System OCR automatycznie odczytuje dane z zeskanowanych dokumentów . Nie musisz ręcznie przepisywać danych. Księgując korzystasz z gotowych wzorców oraz schematów księgowania co upraszcza i przyspiesza pracę.

Wygodny dostęp

Aplikacja działa przez przeglądarkę internetową. Możesz księgować dokumenty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Twoi klienci mają możliwość przesyłania dokumentów bezpośrednio z telefonu komórkowego do E-księgowego. Wszystkie pliki są archiwizowane.

Rozliczanie projektów i delegacji

Program pozwala na przypisanie i kontrolę kosztów poszczególnych projektów. Obsługuje również zarządzanie delegacjami. Pracownicy w aplikacji mobilnej rejestrują koszty, które bezpośrednio trafiają do E-księgowego.

Prowadź lepiej swoją firmę

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany wśród firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych firm.
POBIERZ WERSJĘ DEMO