Program E-księgowy

Aplikacja przeglądarkowa, która pozwala na księgowanie dokumentów z dowolnego miejsca z wykorzystaniem automatów księgujących z systemu RAKS. Daje możliwość przesyłania dokumentów przez klientów i automatycznego odczytu danych OCR.

Kluczowe funkcje

Check listKsięgowanie z dowolnego miejsca
Check listOCR – skanowanie/odczyt dokumentów
Check listAplikacja mobilna dla klientów
Check listObieg dokumentów
Check listRozliczenia delegacji
Check listKoszty projektów
Check listElektroniczna wymiana dokumentów
Check listIntegracja z modułami księgowymi RAKS

Szybkie księgowanie

System OCR automatycznie odczytuje dane z zeskanowanych dokumentów . Nie musisz ręcznie przepisywać danych. Księgując korzystasz z gotowych wzorców oraz schematów księgowania co upraszcza i przyspiesza pracę.

Praca bez ograniczeń

Aplikacja działa przez przeglądarkę internetową. Możesz księgować dokumenty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Twoi klienci mają możliwość przesyłania dokumentów bezpośrednio z telefonu komórkowego do E-księgowego. Wszystkie pliki są archiwizowane.

Aplikacja mobilna

Klienci mogą przesyłać kopie dokumentów do biura rachunkowego za pomocą aplikacji mobilnej. Otrzymane dokumenty mogą być automatycznie odczytane i zaksięgowane. Dodatkowo tworzone jest archiwum przesłanych plików, do którego dostęp ma klient i pracownicy biura.

Rozliczanie projektów i delegacji

Program pozwala na przypisanie i kontrolę kosztów poszczególnych projektów. Obsługuje również zarządzanie delegacjami. Pracownicy w aplikacji mobilnej rejestrują koszty, które bezpośrednio trafiają do E-księgowego.

Usprawnij pracę swojego biura rachunkowego

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany do obsługi firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny.
Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych biur rachunkowych.
POBIERZ WERSJĘ DEMO