Moduł CRM

Moduł integruje działania w zakresie sprzedaży, realizacji zamówień oraz ofertowania. Koordynuje i jednoczy wszystkie etapy interakcji z Klientem.

Kluczowe funkcje

Check listPlanowanie i kontrola działań sprzedażowych
Check listSystem załączników
Check listKalendarze działań
Check listZestawienia i raporty
Check listIntegracja informacji o kontrahentach
Check listAlarmy i przypomnienia
Check listZarządzanie sprzedażą
Check listSzanse sprzedaży

Efektywne planowanie

Zadania pozwalają efektywnie planować i kontrolować przebieg bieżących prac czy postęp długoterminowych projektów prowadzonych w firmie. Zyskujesz gwarancję, że prowadzone projekty będą pod pełną kontrolą.

Zarządzanie sprzedażą

Program umożliwia efektywne zarządzanie całym procesem sprzedaży, począwszy od rejestracji kontaktu handlowego, poprzez kontrolę poszczególnych faz procesu sprzedaży, a na wystawieniu faktury i kontroli należności skończywszy. Moduł pozwala na precyzyjne planowanie przyszłych wyników sprzedaży, pełną kontrolę pracy i wykorzystania potencjału handlowców i zespołów sprzedaży. Program przyczynia się do podniesienia standardu obsługi Klientów pozwalając w pełni wykorzystać zasoby drzemiące w firmie.

Operacje

Wszystkie czynności wykonywane przez pracowników w firmie mogą zostać zarejestrowane. Możemy mieć pełną kontrolę nad czasem i ilością rozmów telefonicznych przeprowadzonych dla każdego Klienta, ilością przesyłek pocztowych, ilością usług serwisowych bądź dowolnych kontaktów z naszymi Klientami.

Alarmy i powiadomienia

Łatwe i efektywne zarządzanie terminami dzięki graficznej formie kalendarza oraz wykrywaniu konfliktów między terminami. System alarmów umożliwia przekazywanie innym pracownikom ważnych informacji związanych z kontrahentem, artykułem, dokumentem sprzedaży, zamówieniem lub dokumentem magazynowym.

Zadania

Zadania pozwalają efektywnie planować i kontrolować przebieg bieżących prac czy postęp długoterminowych projektów prowadzonych w firmie. Dzięki możliwościom przypisania zadań osób oraz osób odpowiedzialnych za ich realizację, mamy gwarancję, że wszystkie prowadzone projekty będą pod naszą pełną kontrolą.

Terminarze

Zarządzają spotkaniami, wydarzeniami, terminami cyklicznymi. Dzięki możliwościom zaawansowanej graficznej prezentacji oraz wykrywaniu konfliktów czasowych zarządzanie własnymi terminami jak i kontrola nad terminami wszystkich osób w firmie staje się prosta i efektywna.

Prowadź lepiej swoją firmę

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany wśród firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych firm.
POBIERZ WERSJĘ DEMO