RAKS Online

Wygodna praca na oprogramowaniu umiejscowionym na serwerach firmy RAKS. Użytkownik ma możliwość pracy z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Wystarczy komputer z dostępem do sieci Internet.

Aplikacje dostępne online

Check listSprzedaż i Magazyn
Check listŚrodki Trwałe
Check listKsięga Handlowa
Check listProdukcja
Check listKsiążka Przychodów i Rozchodów
Check listE-sprawozdania
Check listKadry i Płace
Check listFaktury Online

Ograniczenie kosztów

RAKS w chmurze jest znacznie mniejszym wydatkiem, niż inwestycja we własną infrastrukturę serwerową oraz jej profesjonalną obsługę. Utrzymaniem oraz innymi obowiązkami związanymi z chmurą zajmuje się w całości RAKS. Dzięki temu pracownicy zatrudnieni w firmie mogą poświęcić się zadaniom, które będą miały realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. Koszty migracji i integracji są w tym modelu wyjątkowo niskie.

Większe bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane przechowywane w chmurze są szyfrowane. Brak możliwości przypadkowego, nieplanowego usunięcia danych. Kopie zapasowe sporządzane są automatycznie,. Nie ma potrzeby wykonywania ich ręcznie.

Korzyści finansowe

Najważniejszą zaletą chmury jest zamiana kosztów stałych na zmienne, zamiast zakupu środków trwałych (serwery, serwerownie itp.) oraz licencji (systemy operacyjne, bazy danych) Klient płaci tylko za potrzebną w danym momencie moc obliczeniową i przestrzeń dyskową.

Brak ograniczeń

Pracownicy mają zawsze dostęp do programu z dowolnego miejsca na Świecie – będąc w delegacji lub pracując w innej lokalizacji.  Aplikacja jest dostępna o dowolnej porze i w dowolnym dniu tygodnia, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Masz pytanie? Zadzwoń do nas lub skontaktuj się online