Program Windykacja

Aplikacja pozwala na automatyczne tworzenie i wysyłkę pocztą elektroniczną przypomnień o terminie zapłaty, wezwań do zapłaty i informacji o nadpłatach.

Kluczowe funkcje

Check listPrzypomnienia o terminie płatności
Check listWezwania do zapłaty
Check listObsługa nadpłat
Check listWłasne szablony wiadomości
Check listWydruk i archiwizacja powiadomień
Check listWysyłka newsletterów o dowolnej treści

Korzystaj z dodatkowych narzędzi księgowych

Importer JPK

Możesz w prosty sposób importować do systemu faktury z dowolnego innego programu z wykorzystaniem pliku JPK V7. Koniec z ręcznym wprowadzaniem dokumentów.

E-księgowy

Księguj dokumenty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Wystarczy dostęp do Internetu żeby móc wprowadzać dokumenty do systemu RAKS. Aplikacja mobilna pozwala na przesyłanie dokumentów również  za pomocą smartfona.

Analizator Excel

Twój Excel może automatycznie pobierać dane z programu księgowego. Stworzone przez Ciebie zestawienia lub raporty są aktualizowane w czasie rzeczywistym o dane wprowadzane do systemu RAKS.

E-sprawozdania

Przygotowanie i wysłanie E-sprawozdania może być naprawdę proste i wygodne. Aplikacja obsługuje wszystkie rodzaje sprawozdań. Dane są automatycznie pobierane z programu księgowego RAKS. Możesz również stworzyć sprawozdanie z danymi z dowolnego programu.

RMK

Rozliczenia Międzyokresowe Kosztów staną się dużo łatwiejsze. W aplikacji ustawisz odpowiednie wskaźniki i terminy rozliczeń. Rozliczenia zostaną automatycznie zaksięgowane w programie RAKS.

Workflow

Workflow w systemie eKsięgowy to innowacyjny obieg dokumentów automatyzujący pracę sekretariatu oraz działów w strukturze organizacyjnej firmy. Porządkuje obieg faktur i dokumentów np: umów z kontrahentami oraz pomaga rozwiązać codzienne problemy z obsługą przekazywanych dokumentów.

Usprawnij pracę swojego biura rachunkowego

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany do obsługi firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny.
Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych biur rachunkowych.
POBIERZ WERSJĘ DEMO