Program Sprzedaż i Magazyn

Kompletny i zintegrowany system do szeroko pojętej obsługi sprzedaży i magazynu w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Automatyzuje procesy obsługi sprzedaży, zamówień, magazynu, płatności i rozliczeń z kontrahentami.

Kluczowe cechy

Check listDowolna liczba magazynów
Check listDowolne cechy artykułów („rozmiarówka”)
Check listWspółpraca E-commerce, B2B
Check listKompletacja, zamienniki
Check listCenniki i grupy rabatowe
Check listNumery serii, daty przydatności, lokalizacje
Check listTransakcje zagraniczne
Check listWspółpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Check listPełna integracja z modułami księgowymi RAKS

Pełny obraz firmy

Dzięki szerokiej gamie gotowych zestawień oraz możliwości tworzenia własnych raportów zyskujesz pełny obraz działalności handlowej przedsiębiorstwa. Zbieraj i analizuj informacje, optymalizuj i zwiększaj sprzedaż.

Współpraca z zagranicą

System obsługuje wszystkie dokumenty takie jak WNT, WDT, faktury eksportowe, faktura zakupu w walucie, TAX - FREE, SAD, a także możliwość prowadzenia kasy w walucie. Dzięki opcji wprowadzenia dodatkowych kosztów do dokumentu WNT łatwo można wyliczyć cenę późniejszej sprzedaży towaru np. do faktury zakupu można doliczyć koszt transportu czy rozładunku. Współpracują z kontrahentami odbiorcami lub dostawcami poza granicami kraju staje się prosta. Wystawiaj i rozliczaj dokumenty w walutach obcych.

Punkt Obsługi Sprzedaży

Kompletne rozwiązanie dla sklepów i sieci handlowych z bezpośrednią obsługą klienta. Prosta obsługa, czytelna nawigacja, współpraca z urządzeniami fiskalnymi, czytnikami kodów, ekranami dotykowymi. Wystawiaj paragony i faktury, udzielaj rabatów, wyszukuj towary, rejestruj otrzymane płatności - szybko i wygodnie.

Skuteczne zarządzanie klientami

Korzystaj z panelu umożliwiającego wygodną pracę z klientem. Okna kontrahenta staje się bogatym centrum informacji - masz pełny dostęp do informacji związanych z danym klientem: historii zakupów i sprzedaży, operacji z kontrahentem, należności i zobowiązań finansowych, zamówień i ofert, danych kontaktowych.

Efektywne zarządzanie ofertą

Twórz pakiety artykułów i zestawy promocyjne, definiuj cenniki i wprowadzaj rabaty. Szybko znajdź zamienniki dla towarów, których aktualnie nie ma na magazynie. Definiuj dowolne cechy artykułów: rozmiar, kolor, gęstość, rodzaj wykończenia - cokolwiek potrzebujesz.

Handel elektroniczny

Zintegruj swój system z dowolną platformą e-commerce lub z wieloma miejscami na raz. Efektywnie zarządzaj swoją ofertą w internecie i poprawiaj osiągane wyniki sprzedażowe.

Prowadź lepiej swoją firmę

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany wśród firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych firm.
Pobierz wersję demo