Program Pulpit Księgowego

Moduł pozwala gromadzić w jednym miejscu informacje odnośnie etapów rozliczeń związanych z podatkami i składkami ZUS klientów biura rachunkowego. Zapewnia wysyłkę powiadomień o należnych zobowiązaniach i zbliżających się terminach.

Kluczowe funkcje

Check listPełny obraz stanu rozliczeń w podziale na klientów
Check listKomunikacja z klientami biura – kwoty podatków, przypomnienia
Check listWszystkie dane rozliczeniowe w jednym miejscu
Check listAutomatyczna wymiana danych z modułami księgowymi
Check listZarządzanie księgowymi
Check listŁatwy dostęp do danych historycznych klientów

Nie trać czasu

Możesz gromadzić w jednym miejscu informacje odnośnie naliczeń związanych z podatkami, składkami ZUS, plikami JPK i DRA. Program pozwala dodawać notatki i komentarze na każdym etapie - widoczne dla osób odpowiedzialnych za rozliczenia.

Zawsze aktualny obraz rozliczeń

Na jednym ekranie zobaczysz na jakim etapie rozliczeń jest każdy z Twoich klientów. Wszystkie dane są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Widzisz liczby i kwoty zaksięgowanych dokumentów.

Łatwa komunikacja

W prosty sposób wysyłaj powiadomienia do klientów odnośnie naliczonych zobowiązań podatkowych i terminach ich płatności. Nie musisz już kopiować i wysyłać oddzielnie podatków dla każdej firmy.
W aplikacji widoczna jest dokładna data i godzina wysyłki każdego powiadomienia dla klienta.

Korzystaj z dodatkowych narzędzi księgowych

Importer JPK

Możesz importować do modułu księgowego dowolne faktury z innych systemów z wykorzystaniem pliku JPK VAT. Oszczędzasz czas i eliminujesz możliwość popełnienia pomyłek.

E-księgowy

Potrzebujesz dostępu do programu księgowego z dowolnego miejsca. Dzięki funkcji E-księgowy możesz wprowadzać dokumenty z dowolnej lokalizacji i o dowolnej porze lub możesz udostępnić taką funkcjonalność współpracownikom w innych lokalizacjach.

Analizator Excel

Prawie każdy księgowy do analizy danych korzysta z Microsoft Excel. Pracując na RAKS Twój Excel może automatycznie pobierać dane z modułu księgowego. Możesz przygotować dowolne zestawienie w Excel-u, które będzie się automatycznie aktualizowało o dane wprowadzone w księgowości.

E-sprawozdania

Stwórz nowe, kompletne E-sprawozdanie finansowe zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów. Przygotowany plik możesz modyfikować dowolną ilość razy przed ostatecznym zapisem. Przygotowanie i wysłanie E-sprawozdania może być naprawdę proste i wygodne.

OCR

Koniec z ręcznym wprowadzaniem danych. Zacznij korzystać z automatycznego odczytywania dokumentów, które otrzymujesz w formie papierowej lub elektronicznej. System OCR odczyta dane z faktur wystarczy jedynie sprawdzić ich poprawność.

E-delegacje

Aplikacja dedykowana do rozliczania kosztów delegacji, w tym aplikacja mobilna dla pracowników. Teraz możesz w jednym miejscu planować koszty delegacji, gromadzić dokumenty z nimi związane i rozliczać pracowników. Dzięki aplikacji mobilnej wszystkie dokumenty kosztowe są widoczne od razu, a pracownicy mają pełna kontrolę nad wydatkami.

Usprawnij pracę swojego biura rachunkowego

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany do obsługi firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny.
Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych biur rachunkowych.
POBIERZ WERSJĘ DEMO