Program Windykacja

W aplikacji automatycznie stworzysz i wyślesz pocztą elektroniczną przypomnienia o terminie zapłaty, wezwania do zapłaty lub informacje o nadpłatach. Możesz to robić zbiorczo lub indywidualnie.

Kluczowe funkcje:

Check listPrzypomnienia o terminie płatności
Check listWezwania do zapłaty
Check listObsługa nadpłat
Check listWłasne szablony wiadomości
Check listWydruk i archiwizacja powiadomień
Check listWysyłka newsletterów o dowolnej treści

Korzystaj z dodatkowych narzędzi księgowych

Importer JPK

Możesz importować do modułu księgowego dowolne faktury z innych systemów z wykorzystaniem pliku JPK VAT. Oszczędzasz czas i eliminujesz możliwość popełnienia pomyłek.

E-księgowy

Potrzebujesz dostępu do programu księgowego z dowolnego miejsca. Dzięki funkcji E-księgowy możesz wprowadzać dokumenty z dowolnej lokalizacji i o dowolnej porze lub możesz udostępnić taką funkcjonalność współpracownikom w innych lokalizacjach.

Analizator Excel

Prawie każdy księgowy do analizy danych korzysta z Microsoft Excel. Pracując na RAKS Twój Excel może automatycznie pobierać dane z modułu księgowego. Możesz przygotować dowolne zestawienie w Excel-u, które będzie się automatycznie aktualizowało o dane wprowadzone w księgowości.

E-sprawozdania

Stwórz nowe, kompletne E-sprawozdanie finansowe zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów. Przygotowany plik możesz modyfikować dowolną ilość razy przed ostatecznym zapisem. Przygotowanie i wysłanie E-sprawozdania może być naprawdę proste i wygodne.

OCR

Koniec z ręcznym wprowadzaniem danych. Zacznij korzystać z automatycznego odczytywania dokumentów, które otrzymujesz w formie papierowej lub elektronicznej. System OCR odczyta dane z faktur wystarczy jedynie sprawdzić ich poprawność.

E-delegacje

Aplikacja dedykowana do rozliczania kosztów delegacji, w tym aplikacja mobilna dla pracowników. Teraz możesz w jednym miejscu planować koszty delegacji, gromadzić dokumenty z nimi związane i rozliczać pracowników. Dzięki aplikacji mobilnej wszystkie dokumenty kosztowe są widoczne od razu, a pracownicy mają pełna kontrolę nad wydatkami.

Prowadź lepiej swoją firmę

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany wśród firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych firm.
POBIERZ WERSJĘ DEMO