Umowa Serwisowa Premium

Korzystaj ze wsparcia RAKS na wyjątkowych zasadach. Zyskaj dostęp do szeregu usług zwiększających wydajność pracy na systemie i uzyskaj gwarancję szybkiej pomocy specjalistów RAKS.

Co zyskujesz?

Check listDedykowanego Opiekuna Technicznego
Check listZdalne połączenia alarmowe - szybka pomoc eksperta
Check listPierwszeństwo obsługi zgłoszeń
Check listKonsultacje zdalne - pomoc w codziennej pracy
Check listGwarancję szybkiej reakcji
Check listRabaty na rozbudowę i usługi
Check listAutomatyczne kopie zapasowe

Pierwszeństwo obsługi zgłoszeń

Kiedy pilnie potrzebujesz pomocy - czas reakcji jest kluczowy. Z Umową Serwisową Premium zyskujesz gwarancję, że Twoje zgłoszenia będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Szybki czas reakcji

Gwarantujemy, że czas reakcji na Twoje zgłoszenie nie będzie dłuższy niż 3 godziny (w godzinach pracy). To parametr, który jest kluczowy w przypadku pojawienia trudności technicznych lub kiedy pojawią się pytania merytoryczne.

Automatyczne kopie zapasowe

Dane Twojej firmy są bezcenne i muszą być bezpieczne! Dlatego w ramach Umowy Serwisowej Premium bezpłatnie uruchomimy w Twojej firmie narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych.

Połączenia alarmowe

Pilnie potrzebujesz pomocy? Skorzystaj ze zdalnego połączenia ze specjalistą ds. wdrożeń, który wesprze Cię technicznie i merytorycznie. W ramach Umowy Serwisowej Premium masz zagwarantowane dwa bezpłatne połączenia zdalne (do 30 min.) w miesiącu.

Konsultacje zdalne

Korzystaj z pomocy w codziennej pracy. W ramach abonamentu możesz co miesiąc skorzystać z dwóch godzin połączenia zdalnego z ekspertem RAKS, który odpowie na Twoje pytania dot. obsługi programu.

Stałe rabaty

Umowa Serwisowa Premium zapewnia stały 20% rabat na rozbudowę licencji oraz usługi dodatkowe. Gwarantuje również 15% rabat dla wszystkich pracowników Twojej firmy na szkolenia i usługi RAKS.

Włącz korzyści Umowy Serwisowej Premium w swojej firmie

Zwiększ wydajność i wygodę pracy na systemie RAKS. Zwiększ bezpieczeństwo swoich danych. Zyskaj gwarancję szybkiej pomocy naszych specjalistów. Korzystaj z gwarantowanych rabatów.
WYŚLIJ ZAPYTANIE