Księga Podatkowa i Ryczałt
dla biur rachunkowych

Program księgowy dla biur rachunkowych rozliczających firmy na zasadach uproszczonej księgowości i ryczałtu ewidencjonowanego.
W wersji stacjonarnej i online.

Funkcje programu

Check listSzybkie księgowanie
Check listProste powielanie stałych kosztów
Check listAutomatyczny import danych
Check listWysyłka deklaracji z programu
Check listNaliczanie składki zdrowotnej wraz z deklaracją DRA
Check listDla płatników VAT i zwolnionych z VAT
Check listAutomatyczne pobieranie kursów walut
Check listBezpośrednia integracja z bazą GUS, VAT, VIES
Check listRozliczenia Ryczałtu, podatku liniowego i skali podatkowej
Check listObsługa procedury OSS i deklaracji VIU-DO

Łatwe i szybkie księgowanie

Księgując dokumenty korzystasz z gotowych wzorców księgowań co upraszcza i przyspiesza pracę. Możesz również importować dokumenty z innych programów korzystając z formatu JPK VAT. Jeśli korzystasz z modułu Sprzedaż lub Kadry i Płace Twoje dokumenty automatycznie zostaną zaksięgowane. Nie wykonujesz podwójnej pracy.

Deklaracje, ZUS, JPK VAT

Program obsługuje rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych rozliczających się wg skali podatkowej, liniowo lub na zasadach ryczałtu. Wylicza bieżące zaliczki na podatek PIT i składki ZUS. Deklaracje rozliczeniowe np. JPK VAT wyślesz do Urzędu Skarbowego bezpośrednio z programu. Urzędowe Potwierdzenie Odbioru zostanie zapisane w programie.

Dodatkowe ułatwienia dla księgowych

Importer JPK VAT

Możesz importować do modułu księgowego dowolne faktury z innych systemów z wykorzystaniem pliku JPK VAT. Oszczędzasz czas i eliminujesz możliwość popełnienia pomyłek. Nie ważne z jakiego programu korzystają Twoi klienci.

E-księgowy

Potrzebujesz dostępu do programu księgowego z dowolnego miejsca. Dzięki funkcji E-księgowy możesz wprowadzać dokumenty z dowolnej lokalizacji i o dowolnej porze lub możesz udostępnić taką funkcjonalność współpracownikom w innych lokalizacjach.

Pulpit księgowy

Księgujesz dużą ilość klientów? Kontrola stanu rozliczeń zajmuje Ci sporo czasu. Korzystając z Pulpitu księgowego  na jednym ekranie możesz śledzić dokładnie stan rozliczeń swoich klientów. Bezpośrednio z aplikacji wysyłasz informacje o należnych składkach ZUS i podatkach.

Analizator Excel

Prawie każdy księgowy do analizy danych korzysta z Microsoft Excel. Pracując na RAKS Twój Excel może automatycznie pobierać dane z modułu księgowego. Możesz przygotować dowolne zestawienie w Excel-u, które będzie się automatycznie aktualizowało o dane wprowadzone w księgowości.

OCR

Koniec z ręcznym wprowadzaniem danych. Zacznij korzystać z automatycznego odczytywania dokumentów, które otrzymujesz w formie papierowej lub elektronicznej. System OCR odczyta dane z faktur wystarczy jedynie sprawdzić ich poprawność.

Faktury Online

Specjalnie dla klientów biur rachunkowych stworzyliśmy prosty program do fakturowania. Twoi klienci mogą wystawiać faktury z dowolnego miejsca. Dokumenty trafiają bezpośrednio do programu księgowego. Oszczędzasz czas i eliminujesz pomyłki.

Usprawnij pracę swojego biura rachunkowego

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany do obsługi firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny.
Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych biur rachunkowych.
POBIERZ WERSJĘ DEMO