KSeF Krajowy System e-Faktur

Program RAKS został w pełni dostosowany do wymiany informacji w ramach Krajowego Systemu e-Faktur.
Krajowy System e-Faktur to platforma do wystawiania i otrzymywania faktur drogą elektroniczną. System wprowadzony został jako jeden z elementów polityki uszczelniania poboru podatku VAT.

Kogo dotyczy KSeF?

Check listPrzedsiębiorstwa zarejestrowane jako płatnicy VAT,
Check listPodmioty gospodarcze zwolnione z podatku VAT,
Check listPodatników zidentyfikowanych w Polsce do szczególnej procedury unijnej OSS, posiadających polski identyfikator podatkowy NIP.
Check listOd 2022 roku można korzystać z KSeF dobrowolnie, natomiast w 2024 roku KSeF stanie się rozwiązaniem obligatoryjnym.

Komunikacja RAKS - KSeF

Zobacz jak w prosty sposób skonfigurować program RAKS do wymiany informacji z Krajowym Systemem e-Faktur. Przejdź przez trzy etapy procesu integracji. Przypisz odpowiednie uprawnienia swoim pracownikom i rozpocznij pracę z KSeF.

Szukasz więcej informacji o KSeF?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Krajowego Systemu e-Faktur zapraszamy do odwiedzenia naszej bazy wiedzy. Tu znajdziesz szczegółowe artykuły oraz instrukcje, które mówią jak krok po kroku uruchomić integrację z KSeF. Pamiętaj zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Prowadź lepiej swoją firmę

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany wśród firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Jest szybki, intuicyjny i bezpieczny. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i większych firm.
POBIERZ WERSJĘ DEMO